NASZ ZESPÓŁ

Sandra Dolińska

recepcjonistka

Sandra w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt odpowiada za administracyjną obsługę recepcji i budowanie trwałych relacji z pacjentami. Kompletuje i koordynuje dokumentację, która jest niezbędna do przeprowadzenia zabiegu.

Szeroka wiedza na temat pielęgnacji jak i zdobyte doświadczenie w obsłudze klienta pozwalają jej bardzo dobrze zrozumieć jego potrzeby i pokierować w odpowiednie ręce jednego z naszych specjalistów.

Jej naturalny uśmiech i ciepła osobowość, wpływają na dobre samopoczucie pacjentów odwiedzających klinikę. Realizuje zaplanowane działania z wielkim zaangażowaniem, profesjonalnie oraz bardzo sumiennie.Indywidualne podejście oraz troska o komfort zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.
Zawsze chętna do pomocy.

Kamila Łabiak

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Jej doświadczenie w branży sięga 2010 roku a obejmuje kompetencje z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Dyplomowany kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long Time Liner.

Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu antyaging. Stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Jak zapewnia, doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

Michalina Bastek

kosmetolog/trycholog

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetologa i trychologa, które nabywała pracując w gabinetach trychologicznych, medycyny estetycznej oraz ośrodkach spa i welness.

W klinice dermaArt zajmuje się wykonywaniem zarówno wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy i głowy, jak i zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń. Holistycznie i z wielką empatią podchodzi do każdego klienta.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją pasję do kosmetologii oraz trychologii rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Marzena Kulik

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu: doradztwa podatkowego ( Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku), rachunkowości ( Politechnika Koszalińska), controllingu ( Uniwersytet Gdański ). Od października br. rozpocznie kolejne studia podyplomowe , tym razem z zakresu kosmetologii.

Doświadczenie biznesowe zdobyła prowadząc przez 13 lat działalność gospodarczą w zakresie usług księgowo-finansowych oraz doradztwa podatkowego.

Przez ostatnich 10 lat skupiała się na działalności w sektorze energetycznym, będąc udziałowcem w firmach dokonujących pomiarów wiatru w lokalizacjach wskazanych przez inwestorów w Polsce i na całym świecie, a także prowadzącej szkolenia dla osób, które budują i serwisują turbiny wiatrowe.

O Klinice dermaArt mówi: Zmiana zakresu działalności jest spełnieniem moich jakże kobiecych marzeń o stworzeniu komfortowego i nowoczesnego miejsca, w którym mieszkańcy Koszalina i okolic z przyjemnością i zaufaniem będą mogli korzystać z najwyższej jakości usług kosmetologii i medycyny estetycznej.
Bo przecież kobiecość to patrzenie na siebie przyjaźnie.

Huber Bogacki

lekarz medycyny estetycznej

Dr Huber Bogacki – Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowych Studiów o kierunku Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. 

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej w Polsce i za granicą.

W swojej codziennej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta oraz dba także, aby zabiegi estetyczne dawały naturalny wygląd. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb, starając się dobierać najlepsze zabiegi i techniki dla danego problemu. 

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej. Udziela wykładów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.