NASZ ZESPÓŁ

Kamila Łabiak

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Jej doświadczenie w branży sięga 2010 roku a obejmuje kompetencje z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Dyplomowany kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Ukończyła również prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long Time Liner.

Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu antyaging. Stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Jak zapewnia, doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

Sandra Dolińska

recepcjonistka

Sandra w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt odpowiada za administracyjną obsługę recepcji i budowanie trwałych relacji z pacjentami. Kompletuje i koordynuje dokumentację, która jest niezbędna do przeprowadzenia zabiegu.

Szeroka wiedza na temat pielęgnacji jak i zdobyte doświadczenie w obsłudze klienta pozwalają jej bardzo dobrze zrozumieć jego potrzeby i pokierować w odpowiednie ręce jednego z naszych specjalistów.

Jej naturalny uśmiech i ciepła osobowość, wpływają na dobre samopoczucie pacjentów odwiedzających klinikę. Realizuje zaplanowane działania z wielkim zaangażowaniem, profesjonalnie oraz bardzo sumiennie.Indywidualne podejście oraz troska o komfort zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.
Zawsze chętna do pomocy.

Michalina Bastek

kosmetolog/trycholog

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetologa i trychologa, które nabywała pracując w gabinetach trychologicznych, medycyny estetycznej oraz ośrodkach spa i welness.

W klinice dermaArt zajmuje się wykonywaniem zarówno wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy i głowy, jak i zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń. Holistycznie i z wielką empatią podchodzi do każdego klienta.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją pasję do kosmetologii oraz trychologii rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Marzena Kulik

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu: doradztwa podatkowego ( Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku), rachunkowości ( Politechnika Koszalińska), controllingu ( Uniwersytet Gdański ). Od października br. rozpocznie kolejne studia podyplomowe , tym razem z zakresu kosmetologii.

Doświadczenie biznesowe zdobyła prowadząc przez 13 lat działalność gospodarczą w zakresie usług księgowo-finansowych oraz doradztwa podatkowego.

Przez ostatnich 10 lat skupiała się na działalności w sektorze energetycznym, będąc udziałowcem w firmach dokonujących pomiarów wiatru w lokalizacjach wskazanych przez inwestorów w Polsce i na całym świecie, a także prowadzącej szkolenia dla osób, które budują i serwisują turbiny wiatrowe.

O Klinice dermaArt mówi: Zmiana zakresu działalności jest spełnieniem moich jakże kobiecych marzeń o stworzeniu komfortowego i nowoczesnego miejsca, w którym mieszkańcy Koszalina i okolic z przyjemnością i zaufaniem będą mogli korzystać z najwyższej jakości usług kosmetologii i medycyny estetycznej.
Bo przecież kobiecość to patrzenie na siebie przyjaźnie.

Huber Bogacki

lekarz medycyny estetycznej

Dr Huber Bogacki – Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowych Studiów o kierunku Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. 

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej w Polsce i za granicą.

W swojej codziennej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta oraz dba także, aby zabiegi estetyczne dawały naturalny wygląd. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb, starając się dobierać najlepsze zabiegi i techniki dla danego problemu. 

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej. Udziela wykładów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Meri Davtyan

Kosmetolog

Absolwentka studiów licencjackich Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku kosmetologia. Zajmuje się zabiegami pielegnacyjnymi, oczyszczającymi oraz anti-aging skóry twarzy, jak również zabiegami na ciało. 


Kompleksowo oraz indywidualnie podchodzi do pacjenta, gdyż jak twierdzi każdy z nas jest inny oraz posiada w sobie piękno, które trzeba jedynie wydobyć. 
Najważniejsze dla niej jest zrozumienie pacjenta oraz ustalenie wspólnego celu, do którego dąży poprzez wykonywanie zabiegów na nowoczesnym sprzęcie oraz najnowszej technologii. 


Samodoskonalenie, ciągły rozwój oraz wysoka kultura osobista wpływają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.