barwniki sprzet

Urządzenie

Aparat Conture Liner Duo to efekt 20letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego. Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej. Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny. Zapewnia bezpieczną pracę i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu.


Igły

W metodzie Long-Time-Liner pracuje się za pomocą tylko jednej igły, dzięki czemu wykonywany makijaż jest dokładny, linia jest bardzo cienka i ostra, a ostateczny efekt jest perfekcyjny.

Barwniki

Obecne pigmenty marki Long-Time-Liner to efekt wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej. Produkowane są w sterylnych warunkach, w siedzibie firmy w Monachium. Są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Pigmenty są pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu), nie zawieraja metali ciężkich ani gliceryny. Są sterylne, antybakteryjne, Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.

barwniki sprzet2

 

Nie przegap żadnej okazji i zapisz się do newsletteraMasz jakieś pytania? Dowiedz się więcej dzwoniąc:

Tel: +48 731 118 885

Klinika dermaArt
ul. Św. Wojciecha 16
75-666 Koszalin